21:47
Зустріч учнів школи з ветераном Другої світової війни

Картинки по запросу мак 9 мая

Велика Вітчизняна війна - страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не кожній родині в Україні. Воїни-переможці проявили чудеса героїзму, стійкості, мужності, билися за кожен клаптик рідної землі до останнього подиху, до останньої краплі крові, вистояли і перемогли.

Для України ціна тієї перемоги жахлива – мільйони людських життів. Кожен другий воїн поліг у боях, кожен другий з тих, хто залишився у живих, був поранений. Гоїлися рани, зростали повоєнні покоління…

74 роки  тому, земля нашої нині незалежної держави була звільнена від завойовників. Все менше залишається учасників Великої Вітчизняної війни.

Відгомін тих далеких буремних літ війни змушує більше цінувати життя і тих, хто зберіг для нас мир, спокій. І чим далі відходить в історію війна, тим сильніше почуття обов'язку сьогоднішнього покоління пам'ятати про полеглих на полі бою, чиїм подвигом був врятований світ від рабства.

Ветерани, які пройшли горнилом війни ніколи не скаржаться, хоч нелегко буває їм. Гартовані у боях, вони дивляться на світ очима юності. Їх серця повні жаги життя.

Ветерани – люди з чистою совістю, відважні сини свого народу, що відстояли свободу і честь Батьківщини. Деяких з них немає в живих, але людина живе поки її пам'ятають.

 Ми бережемо  пам’ять про тих, хто поліг на полі бою. Напередодні святкування Дня перемоги, учні  школи відвідали  ветерана Великої Вітчизняної війни Шнуренка Василя Андрійовича. Він розповів  про свої воєнні та післявоєнні роки, дітей вразила кількість орденів та медалей ветерана. Наприкінці виступу ветеран відповів на запитання, побажав успіхів у навчанні, закликав до здорового способу життя, щоб бути гідними слави наших нащадків.  Діти розказували вірші, співали пісні, подарували ветерану  квіти та сфотографувалися на згадку.

                                                                                                                                                              

                

         Ми зичимо Василю Андрійовичу довгих років життя і сподіваємось, що ще не одне покоління учнів зможе  задати йому запитання і дізнатися більше, і більше зрозуміти, і стати мудрішим. 

Переглядів: 70 | Додав: привіт | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0