22:46
Свято Матері та Родини

Картинки по запросу день матері

Матуся наша – це завжди святиня,

Промінчик сонця, крапелька роси,

Бо наша мама-славна берегиня,

Матуся наша-втілення краси.

       В останній місяць весни, у травні, коли земля вкривається травами і квітами, коли стоять прекрасні дні і літо стукає у двері, Україна відзначає дуже світле та красиве  свято – День Матері.  Мама… Це – найдорожча і найцінніша у світі людина для кожного з нас. Перші кроки, перші слова, перші здерті  коліна – все це її турботи, її справи, її життя.  Де б не були і щоб не робили, куди б не закинула нас доля і що б з нами не трапилося, ми знаємо, що материнське серце все відчуває-, про все знає. Ми впевнені, що мама завжди поспішить нам на поміч, незважаючи на те. скільки нам років – три чи тридцять. Немає в цілому світі святішої і кращої «професії», ніж материнство.

У суботу,  11 травня, у дитячому садку " Сонечко" відбулося свято до Дня матері. Дзвінким співом потішили присутніх вихованці дитячого садка , виконавши пісні «Веснянка» та «Бабуся».Цей святковий день був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів. Діти подарували  чудовий концерт.

Переглянути фото


Свято закінчилось, а приємні враження у батьків, задоволених виступами своїх дітей, залишаться ще на довгий час і будуть  тішити згадками до наступного Свята Матері та Родини.

У цей день, дорогі і рідні  мами  прийміть наші найщиріші вітання зі святом. Бажаємо вам щастя, здоров’я, родинного тепла, любові та справжнього людського щастя. Хай ваші діти – найкращі і найгарніші у світі – приносять вам лише радість та втіху!

Переглядів: 62 | Додав: привіт | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0