12:50
День Соборності України

    Картинки по запросу день соборності фото

  22 січня 1919 року увійшло до національного календаря, як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді, на площі перед Київською Софією, відбулась подія про яку мріяли покоління українських патріотів; на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку УНР і ЗУНР.

      У Дибинецькому  НВК  цього року відзначили  День Соборності утворенням «живого ланцюга». Усі школярі від найменшого до найстаршого на великій перерві, міцно взявшись за руки,  утворили  ланцюг єднання, щоб відчути дух дружби, свободи, гордості за свою державу. Коридорами лунало гасло: « Слава Україні – Героям Слава!». А кожен учасник пишався тим, що він – Українець!

 На шкільній лінійці учитель історії Лавріненко П.І.розповів про події 1919 року, а учні 10 класу підготували матеріали про День Соборноності.

Протягом тижня класні керівники провели виховні години, бесіди, переглянули презентації та документальні фільми, які відображали події української революції 1917 - 1921 років, а бібліотекар школи Лінська Т.В.підготувала в шкільній бібліотеці виставку  літератури  видатних українських письменників, історичних  документів.   

Переглядів: 144 | Додав: привіт | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0