14:07
День Гідності та Свободи

Без-назви-11-1024x485День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Свято встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.

    

    З нагоди цього свята в нашій школі  пройшла низка заходів. Лінійка- реквієм "Революція Гідності. Ми маємо памятати", де  згадали події Майдану і вшанували пам'ять загиблих в ті дні, запаливши свічку.

Учні 8 випустили стіннівку "Європейський вибір України", присвячену Небесній сотні. В  початкових класах провели інформаційні години "Революція Гідності: Як це було ... " та виставку малюнків "Моя Батьківщина - Україна", а в 5 - 11 класах "Події, що змінили нас" і теж запалили свічку пам'яті,  для учні 9 класу продемонстрували документальний фільм про події  Революції Гідності "Майдан, "20 свідчень про переможний день протистоянь на майдані". 

     Учні 7 класу відвідали місце поховання учасника АТО, нашого односельчанина Вовченка Олексія Анатолійовича та вшанували память загиблого хвилиною мовчання.

 

      

Переглядів: 140 | Додав: привіт | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0