12:15
Бій під Крутами. Його Уроки

                Картинки по запросу бій під крутами виставка літератури у школі фото    

В Дибинецькому НВК 27 січня вшанували пам'ять героїв Крут. Учні школи 9 - 11 класів підготували   конференцію „Крути: подвиг і трагедія“ яку присвятили тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, хто спить в знаних і безіменних могилах розкиданих по рідній і чужій землі, тим славним синам і дочкам, що в розквіті своїх духовних і фізичних сил віддали молодість  і найдорожче, що є в кожного з нас - життя.

Учні декламували вірші, переглядали документальні фільми, бібліотекарем школи була підготовлена виставка "Бій під Крутами. Його уроки"

Картинки по запросу бій під крутами виставка літератури у школі фото

       Учасники конференції  провели паралель між далеким 1918 роком і сьогоденням і дійшли висновку, що ми повинні гартуватись і готувати себе до праведної боротьби за волю і майбутнє свого народу, пам'ятаючи наших Героїв. 

  В стінах школиї відбулася і загальношкільна лінійка: ««Коли стають до зброї діти, народ цей не перемогти!" На лінійці старшокласники прагнули донести до молодших школярів про героїчний  подвиг 300 юнаків, які своєю кров'ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишившись в історії як символ національної честі.

   Проведення таких заходів дає можливість формувати в учнів почуття  патріотизму, виховувати почуття національної гідності,  гордості за свою Батьківщину та повагу до історії власного народу. Нехай пам'ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде прикладом для нас.

Переглядів: 144 | Додав: привіт | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0