Підсумкове засідання динамічної групи вчителів початкових класів
05.04.2019, 09:52

 21 березня 2019 року на базі Дибинецького НВК відбулося підсумкове засідання динамічної групи вчителів початкових класів, які працюють над темою «Формування здоров'язберігаючої компетентності учнів початкової школи».

Керівник динамічної групи Голосна Людмила Василівна відмітила, що вся робота вчителів початкових класів направлена на те, щоб допомогти дітям усвідомити, що здоров’я – це прекрасний дарунок, першооснова щастя людини, тому треба його берегти й зміцнювати. При цьому потрібно враховувати всі сфери здоров’я: фізичне, психологічне й соціальне, що дає можливість зберегти і зміцнити здоров’я кожного школяра.

Пивоварова Олена Петрівна ознайомила присутніх з програмою гуртка «Здоров’ятко» для учнів 1-4 класів. Доведено, що інтерактивні форми роботи є ефективними у формуванні здорового способу життя школярів.

Комп'ютер на столі педагога - це не екзотика, а інструмент для професійної та творчої роботи. Осіпенко Віталіна Григорівна розповіла присутнім про комп'ютерні технології: спеціальні навчальні середовища, платформи для блогів і, звичайно, безкоштовні веб-сервіси, використання яких допоможе зробити навчальний процес у формуванні здорового способу життя більш захоплюючим. Тільки здорова дитина досягає успіхів у навчанні, добре розвивається фізично, має врівноважений психічний стан.

Педагоги презентували узагальнені матеріали з даної теми, підвели підсумки роботи динамічної групи.

Категорія: Мої файли | Додав: привіт
Переглядів: 129 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0